BAŞARI METAL VE PLASTİK YAPI ÜRÜNLERİ

Yetkili Kişi
HASAN YILDIRIM

Firma Telefonu
03323425602

Firma Hakkında

Başarı Metal, Çatı sistemleri konusunda 1986 yılında 50m'lik bir dükkanda bilinen klasik metodlarla yağmur oluklarını montaj yaparak meslek hayatına ilke adımı atmıştır.

1993 yılında değişen teknoloji ile birlikte imalata yönelip 4m eksiz yuvarlak oluk makine tesisi kurarak, 300 m2 kapalı alana taşıyıp faaliyet göstererek büyük bir başarı kaydetmiştir. Bununla da kalmak istemeyen firmamız daha sonra 6m eksiz yuvarlak oluk makinesi parkurunu arttırarak kullanıcılara büüyk kolaylık ve özveri kazandırmıştır.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak temel politikamız olmuştur. Oluk sektöründe sürekli geişim içerisinde bulunan firmamız bilinen klasik metodlar yerine oluk ve aksamların tümünü eksiz yekpare şekilde üreterek lehim, kaynak v.b. ürünlere olan bağımlılığı en aza indirmiş ve müşterilerine sunmuştur.

Firmamızın kurucusu Kenan Yıldırım ar-ge çalışmalarına önem veren bir kadro oluşturup, Devletin Kobi ve Proje sistemlerini uygulayarak pazarda büyük bir söz sahibi haline gelmiştir.

2010 yılı itibari ile 1600m2 kapalı alan 400 m2 açık alanda faaliyet gösteren firmamız, maikne ve kalifiye eleman sayısını arttırarak Türkiye genelinde mobil araç servisler ile hizmet vermektedir.

Firma İstatistikleri

Bugün

0

ziyaret

Toplam

554

ziyaret