BARVA ORGANİK KİMYA

Yetkili Kişi
NESLİHAN YAĞMUR

Firma Telefonu
2323767626

Firma Hakkında

          Barva Organik Kimya 1993 yılında deri sektöründe edinmiş olduğu tecrübeleri ışığında deri sektörünün ihtiyaçlarını iyi bir şekilde analiz edip, müşterilerine en iyi ürünü ve hizmeti verme felsefesi ile yola çıkarak, İzmir’de deri ve tekstil kimyasalları üretimine başlamıştır.

           Sürekli kendini yenileyen ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız, modern Ar&GE laboratuarları ile kimya sektöründe bir çok deneyim kazanmıştır.
           Bu deneyimlerini ve epoxy reçine üzerine yurt dışında yapmış olduğu araştırmalar sonucu elde etmiş olduğu know-how ile 2004 yılında BARVA EPOXYadı altında yapı (su izolasyonu, zemin kaplamaları,vs.) ve marin sektörlerine hizmet vermek üzere epoxy esaslı ürünler üretmeye başlamıştır. Firmamız üniversite ile yürütmüş olduğu ortak Ar&Ge faaliyetleri sonucunda, su izolasyonunda yaşanan sorununlara kökten çözecek ürünler üretmeye başlamıştır.
            Bu felsefe ile yola çıkarak, firmamız ISO 9001Kalite Yönetim Sistem belgesini alarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir.
  
   YENİ NESİL SU GEÇİRMEZ ÜRÜN TEKNOLOJİLERİ İÇİN LÜTFEN SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ.
 
 
 

Firma İstatistikleri

Bugün

2

ziyaret

Toplam

3632

ziyaret