ALTUNLAR TEL ÖRGÜ & ÇİT SAN. TİC.

Yetkili Kişi
ALTUNLAR TEL ÖRGÜ & ÇİT SAN. TİC.

Firma Telefonu
03243226248

Firma Hakkında

Kurulduğu ilk günden beri kalite  ve sağlamlığı ilke edinen firmamız;  Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır.

Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.

Firmamız müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, değerlerine sahip, kalite yönetimi, yaygın hizmet
ağı, ürün çeşitliliğindeki öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen bir firmadır.


Misyonumuz

Firmamız günümüz İş dünyasında hızla gelişen teknoloji ve rekabet ortamında Kalite Bilincini ve her koşulda müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Teknoloji ve estetiğin birleşiminde güzelliği sunma gayretiyle mekanları hoş hale getirmek için her zaman gayret göstermiştir.


Kalite Politikamız

Bugüne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde de temel prensibimiz üretim ve hizmet kalitemizi müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak sürdürmektir.

Firma İstatistikleri

Bugün

1

ziyaret

Toplam

434

ziyaret